TEFOND HP
geomembrana wytłaczana z PEHD

SUROBUD Marian Słobiński   biuro@surobud.com.pl

Folie kubełkowe - Geomembrany kubełkowe.

TEFOND HP, geomembrany wytłaczane

Tefond HP z polimerobitumiczną uszczelkąTEFOND HP Geomembrany do stosowania m. in. w systemach izolacji zewnętrznych, ścian, fundamentów, tarasów, stropów, stropodachów, "zielonych dachów" oraz w inżynierii lądowej do odwadniania: dróg i powierzchni obciążonych ruchem, dróg kolejowych, zbiorników wodnych, i zapór, kanałów, tuneli i konstrukcji podziemnych, robót ziemnych i konstrukcji oporowych z funcją F+S+D ( FILTRACJA + SEPARACJA + DRENAŻ )

TEFOND HP - wodoszczelność i wysoka odporność.

TEFOND HP

jest wytłaczaną membraną z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) z systemem mechanicznego łączenia brzegów oraz dwiema uszczelkami elastomerobitumicznymi.

OCHRONA KONSTRUKCJI DROGOWYCH

Dzięki wysokiej wytrzymałości materiałów składowych TEFOND HP jest systemem, który może być stosowany na wielkich budowach. Wyrób ten skupia w sobie cztery cechy charakterystyczne: ochronę, mechaniczną wodoszczelność, odwodnienie i stabilizację grunu.

USZCZELNIENIE I ODWODNIENIE KONSTRUKCJI DROGOWYCH

Coraz częściej pojawiają się żądania ochrony wód nawierzchniowych i gruntowych przed zanieczyszczeniami spływającymi z dróg i przesączającymi się przez powierzchnię do podłoża. TEFOND PLUS i TEFOND HP są idealnymi materiałami do uszczelniania konstrukcji drogowych.

RENOWACJA TUNELI

Przy renowacji istniejących tuneli TEFOND HP jest układany między starą uszkodzoną konstrukcją i nowym płaszczem betonowym. TEFOND HP zabezpiecza całą konstrukcję przed czynnikami chemicznymi obecnymi w wodzie gruntowej, całkowicie uszczelnia a więć przeciwdziała rozmyciu betonu i odprowadza zebraną wodę do rur drenażowych umieszczonych po bokach tunelu. geomembrana Tefond


O (nie)używaniu ciasteczek przez serwis.

Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte w tym serwisie są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.
Niniejsza strona nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu handlowego.

www.geosyntetyki.lut.pl